Farsi

English

Arabic


کاشت ابرو

کاشت ابرو
کاشت ابرو یک راه حل دائمی برای ابروهای کم پشت ،باریک و یا نازک است، از انجایی که ابرو ها در صورت بیشتر در معرض دید هستند و روی زیبایی چشم ها اثر دارند، کاشت ابرو و داشتن ابرو های پرپشت و زیبا در زیبایی چهره تاثیر به سزایی دارد.

 

کاشت ابرو  یک راه حل دائمی برای ابروهای کم پشت و باریک و یا نازک  است. موهای کاشته شده  شروع به رشد خواهند کرد و مانند موهای ابرو ممکن است ریزش داشته باشند و بعد دوباره رشد خواهند کرد. در سال های اخیر افراد به زیبایی خود بسیار اهمیت میدهند، و مردان و زنان به دنبال راه حل هایی می گردند تا موی ابروی خود را به صورت دائمی ترمیم یا تثبیت کند، زیرا داشتن ابروهای کم پشت یا نداشتن موی ابرو باعث جلب توجه  افراد به طور ناخواسته به چهره فرد شود. کلینیک نوین ایران از شیوه های کاشت موی ثابت شده برای برطرف سازی مشکل ریزش مو در ناحیه ابرو استفاده می کند.  ما روش های کاشت ابرو FUE  را با استفاده از تیم پزشکی درجه یک و با تجربه خود و جدیدترین شیوه ها و فن آوری ها عرضه می کنیم. ترمیم مو و کاشت ابرو  به این شکل است که مقدار کمی از موی بالای ناحیه گوش در ناحیه ابرو کاشت می شود. کاشت ابرو اغلب در بین افرادی صورت می گیرد که بدون ابرو یا با ابروی کم پشت به دنیا آمده اند یا به دلیل عوامل ژنتیکی، بیماری یا دلایل دیگر ابروهای کم پشتی دارند یا ابروهای آنها دچار طاسی ناحیه ای شده است. کاشت ابرو یک خط ابروی خوش ترکیب را ایجاد می کند، که کاملا طبیعی به نظر می رسد، زیرا برای ترمیم آن از موی خود فرد استفاده می شود.

مراحل کاشت ابرو

در طول کاشت ابرو FUE ،  ابتدا ناحیه اهداکننده  آماده می شود. عموما، برای کاشت ابرو، ناحیه اهداکننده دقیقا پشت گوش ها است. مو  با دقت و احتیاط از ناحیه اهدا کننده برداشت می شود. در هر بار یک فولیکول برداشت می شود و سپس به ناحیه کاشت منتقل می شود. این کار تحت بی هوشی موضعی صورت می گیرد. موها دقیقا شبیه شیوه رشد موی ابرو، کاشت می شوند تا ابرو ظاهری کاملا طبیعی پیدا کند . در طول جراحی، هر فولیکول مو با استفاده از سوزن پیوند کاشت می شود تا تضمین کند که میکروگرافت های بدست آمده از ناحیه اهدا شده به خوبی در ناحیه ابروی شما ثابت می مانند. علاوه براین، در هنگام برداشت موی کاشت، از ناحیه اهدا کننده، موها باید به واحدهای فولیکوی مجزا تقسیم شوند و هر نوع روپوست، چربی یا پوست اضافی باید جدا شود. وقتی مرحله درمان شما به پایان رسید، موی کاشت شده به صورت طبیعی رشد می کند، و می توانید زیر ابرو را تمیز کنید، به ابرو شکل دهید یا  آن را کوتاه کنید، زیرا این ابروهای کاشت شده دقیقا همانند ابروهای طبیعی کاشت نشده هستند.  موهای ابرو دوباره رشد می کنند و مشکلی پیش نمی آید. در کاشت ابرو، موهای اهداکننده همانند روش کاشت موی طبیعی، از پشت سر گرفته می شوند. در صورتی که نمی توان از سر مو برداشت کرد، می توان از نواحی دیگر بدن نیز مو برداشت کرد. مدت زمان مورد نیاز به محل کاشت ابرو و میزان ظرافت و حساس بودن ناحیه ی کاشت و تعداد گرافت ها بستگی دارد. معمولا کاشت ابرو حدود 5 تا 6 ساعت زمان می برد.

 

کاشت ابرو

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

پس از کاشت ابرو، بیماران دردی را حس نخواهند کرد ولی کاشت ابرو مانند سایر جراحی ها عوارضی دارد که فرد باید آنرا رعایت کند.کمی خونریزی در ناحیه  ایجاد می شود، و ناحیه ابرو کمی ورم می کند و فرد احساس خارش میکند که باید مراقب باشد ناحیه کاشت ابرو را نخاراند تا به طور کامل خوب شوند.  شخص می تواند پوسته های خونی ایجاد شده در محل کاشت ابرو که با مرطوب کردن ناحیه ، آنها را از روی پوست جدا کند. این کار باید در روز بعد از کاشت در زیر دوش و سه بار در روز انجام شود و بعد از آن تا مدت یک هفته  دوبار در روز انجام شود. بعد از هر بار دوش گرفتن پماد حاوی آنتی بیوتیک باید به ابرو زده شود تا پوسته ها نرم شوند و در شستشوی بعدی به راحتی جدا شوند.  وجود کبودی بعد از کاشت ابرو طبیعی است که بعد از یک هفته از بین می رود. کاشت ابرو به روش FUE به مراقبت پس از عمل کمی نیاز دارد و همچنین جای زخم جزئی باقی می گذارد. تا چند هفته پس ازکاشت ابرو باید از ورزش ومخصوصا عرق کردن پرهیز کنید، در صورتی که پس از زمان توصیه شده، برخی از علائم هنوز وجود داشته باشند، به کلینیک  مراجعه کنید.

 نتایج کاشت ابرو

نتایح کاشت ابرو دائمی هستند و خیلی سریع به تفاوت ایجاد شده پی خواهید برد. عموما در یک کاشت موی FUE، نتایج کامل در عرض ۱۲ ماه بدست می آیند. موی ابرو  در سه مرحله رشد می کند و  پس از کاشت ابرو ریزش مو اتفاقی طبیعی است. رشد مو در افراد، مختلف است و ممکن است در فردی مو دیر تر رشد کند.

 

کاشت ابرو

هزینه ی کاشت ابرو

هزینه ی کاشت ابرو به تعداد گرافت های کاشته شده در ابرو و تعداد جلسات کاشت ابرو  بستگی دارد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره های کلینیک نوین ایران تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید. بعد از جلسه مشاوره و تعیین تعداد گرافت مورد نیاز هزینه کاشت ابرو مشخص خواهد شد.